Finansowanie

W odpowiedzi na pytania o możliwość finansowania zakupu mieszkania kredytem hipotecznym, do dyspozycji przyszłych mieszkańców Markowego Targówka jest dedykowany zespół ekspertów kredytowych.

Wieloletnie doświadczenie w obszarze rynku usług finansowych umożliwia nam obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Dedykowani Eksperci Kredytowi są dostępni dla klientów inwestycji 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), a także po wcześniejszym umówieniu się, istnieje możliwość spotkania w sobotę.

Oferując nasze usługi proponujemy duży wybór ofert (ponad 15 banków) dostępnych w jednym miejscu, różnorodność i możliwość dopasowania oferty do potrzeb klienta (waluta, okres kredytowania, formy rat, karencje itd.), a przede wszystkim profesjonalną obsługę Eksperta ds. Kredytów.

Współpraca z naszym Centrum Kredytowym to możliwość uzyskania kredytu hipotecznego, dopasowanego do różnorodnych oczekiwań, a także oszczędność czasu i wygoda.

Korzyści jakie wynikają ze współpracy z naszym Centrum Kredytowym to m.in:


    * Pole obowiązkowe
    ** Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub przedstawienie oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę REVI Kompania Deweloperska Sp. z o. o. zgodnie z Polityką prywatności dostępną TUTAJ